Web site çeşitlerini inceleyeceğiz bugün. Web site çeşitleri ikiye ayrılmaktadır. Yazılım Dillerine dillerine göre ve İçeriğine göre… Programlama dillerine göre hazırlanan web siteleri “Web Site Nedir” adlı yazımızda bahsetmiştik. Bugün ise İçeriğine göre web site çeşitlerini inceleyeceğiz. İçeriğine göre web site çeşitleri de kendi içerisinde bir kaç ana başlıkta incelenir. Bu bir kaç ana başlık web sitenin türünü etkilemektedir.

Bir web sitenin türü değişirse eğer, o web sitenin hızı, kullanışı, indexi değişmektedir. Bu nedenle eğer bir web siteniz olsun istiyorsanız, ki istediğinizi biliyoruz. 🙂 Web sitenizi ilk olarak uygun daha sonra en verimli olanı tercih etmelisiniz. Eğer bir işetmeyseniz tercih edeceğiniz web site çok önemlidir. Hangi bakımdan diye soruyorsanız, hemen hemen her bakımdan diyebilirim. Sebebi ise web sitenin en önemli görevlerinde biri işletmenize uygun, doğru müşteriyi bulmaktır. Bunun için işletmenize uygun, doğru web site tercihi yapmalısınız. Bunun için sizlere yardımcı olmak için burada bulunuyorum. Aşağıda web site çeşitlerini ve özelliklerinden bahsettik, daha detaylı bilgi için linklere giderek size uygun web site bulabilirisiniz…

İçeriğine Göre Web Siteler;

Her web site farklı amaçlar doğrultusunda kurulmalıdır. Amaçlar farklılaştıkça tasarım, seo, sistem, alan adı vb. gibi etkenler değişmektedir. Örneğin bir kişinin ihtiyacı olan web site ile bir işletmenin ihtiyacı olan web siteler farklıdır. Bu nedenle web site çeşitleri değişiklik gösteriyor. Bu web sitelerin fiyatları da elbette ki farklı oluyor. Fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için bizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İçindekiler

5/5

Kategoriler

Shopping Cart
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -
%d blogcu bunu beğendi: