Hemen Tasarım Ekibi olarak biz de "merhaba dünya" diyoruz. Gelişen ve her geçen gün daha da yaygınlaşan İnternet ve web site sistemleri üzerine 2009 yılından bu yana edindiğimiz deneyimlerimizi artık paylaşmak istiyoruz. Profesyonel olarak sizlere sunmaktan kıvanç duyuyoruz. A'dan Z'ye web site tasarımı, kurum ve çeşitli hizmetleri bir paket olarak sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda wordpress, uCoz, uKit, Wix gibi birçok sistemi kullanmayı amaçlıyoruz. Siz değerli konuk ve müşterilerimizin talepleri, destekleri sayesinde büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Bu alanda çeşitli hizmetler sunacağımıza inanıyoruz.

Hemen Tasarım Ekibi olarak biz de “merhaba dünya” diyoruz. Gelişen ve her geçen gün daha da yaygınlaşan İnternet ve web site sistemleri üzerine 2009 yılından bu yana edindiğimiz deneyimlerimizi artık paylaşmak istiyoruz. Profesyonel olarak sizlere sunmaktan kıvanç duyuyoruz. A’dan Z’ye web site tasarımı, kurum ve çeşitli hizmetleri bir paket olarak sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda wordpress, uCoz, uKit, Wix gibi birçok sistemi kullanmayı amaçlıyoruz. Siz değerli konuk ve müşterilerimizin talepleri, destekleri sayesinde büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Bu alanda çeşitli hizmetler sunacağımıza inanıyoruz.

Merhaba dünya” sloganıyla ilk adımı attık. Yazılım dünyasının ilk ve en sade adımı olan, birçok yazılımcının öncelikle duyduğu ve kullandığı “Merhaba Dünya” tabirini bizler de sıkça kullanıyoruz. Bu doğrultuda işimize ve tüm dünyaya merhaba demekten onur duyuyoruz. Web site tasarım, kurulumuna ek olarak yönetim hizmetlerini de paketleştirmek istiyoruz. Web site ihtiyaçlarını karşılama üzerine gerekli olan birçok materyal ve veriyi sanal paket haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda paket halinde sizlere sunmaya özen göstereceğiz. Hazır site sistemlerinden daha ziyade biz, sunulacak hizmet ve tasarlanacak siteleri paket veri olarak sunacağız.

3 Kafadar ile bu yola çıktık. Kısa sürede ekibimizi büyüttük. Grafik tasarımcı, SEO uzmanı, Web Programcısı, Yazılım Uzmanı, WordPress ve uCoz – uKit Uzmanı; ayrıca Metin yazarı, Bayilerimiz ve siz kıymetli kullanıcı ve müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz. Hem hizmet hem de istihdam alanı sunmaya devam edeceğiz.

Merhaba Dünya Demeye Devam Edeceğiz

Birçok yazılımcı ve tasarımcıya istidam sağlamak istiyoruz. Henüz sanal ortama geçiş yapmamış kişi, kurum ve firmalara merhaba dünya demeleri için imkan sunmayı amaçlıyoruz. Kobilere, çeşitli firmalara sanal ortamda gereksinim duyacakları her türlü hizmeti sağlamak boynumuzun borcudur. Ayrıca yalnız çalışan yazarlara, bağımsız çalışanlara, evden çalışanlara da bu alanda imkanlar sunacağız. İddialı olmaktan ziyade kararlı, azimli ve öz verili çalışmaktayız. Yalnızca satış değil, satış sonrası destek kanallarımızı da geliştirmek ve şikayet yönetimini memnuniyete çevirmek için adımlar atıyoruz. Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Ayrıca bizlere ilk gelişim süresinde tam destek veren Rastgelelik Arama Motoru Ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Anasayfa » Merhaba Dünya!

1 thought on “Merhaba Dünya!”

  1. Merhaba,
    Bu bizim ilk yorumumuzdur.
    Hemen Tasarım ekibi olarak merhaba dünya derken ilk yorumu da biz yapalım istedik. Bu yorumla beraber tüm kullanıcı ve müşterilerimizin her türlü görüş, öneri, şikayet ve yorumuna açık olduğumuzu belirtmek istiyoruz.
    Dilediğiniz içerik ve ürünümüz hakkında bize gönül rahatlığı ile yorum yazabilirsiniz.
    Yapacağınız tüm yorumlar için Hemen Tasarım Ekibi olarak teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

İçindekiler

5/5

Kategoriler

Shopping Cart
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -
%d blogcu bunu beğendi: