İptal & İade Koşulları

Hemen Tasarım ürün ve hizmetlerinin genel olarak iptal ve iade koşulları detaylı olarak bu sayfada maddelerle açıklanmıştır.

Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği domaine kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme, iptal veya iade hakkı yoktur. Hazır web siteleri domaine lisanslıdır ve her bir domain için bir lisans alınmalıdır. Lisanslar bir başkasına satılmaz, devredilmez ve değiştirilemez. 

Yazılım ve hizmetlerimiz iadesi olmayan ürünler/hizmetler kapsamında olduğu için iadesi mümkün değildir. 

Satın alınan hazır site paketi, kurulum ve teslimat yapılmadan aşağıdaki koşullar dahilinde iptal iade edilebilir;

  1. Alan adı ve hosting açılmışsa alan adı ve hosting ücretinin iadesi sağlanmaz.
  2. Tema kurulmuş, alan adı bağlanmış ise Site, alan adı ve hosting ücreti iade edilemez. Site paket ücreti iade edilir.
  3. Site teslim edilmiş ise İPTAL ve İADE mümkün değildir.

Ürün iptal talebi siparişten 7 gün içerisinde yapılmalıdır. 7 günü geçen iptal – iade talepleri kabul edilmez. Satın alım sonrası 7 gün içerisinde yapılan iptal – iade başvuruları uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra gerekli bir sebep olması, mücbir durum söz konusu olduğu durumlarda iptal edilebilir. İptal durumunda ise Alan adı ve Hosting için ödenen ücretlerin iadesi YAPILMAZ.

İptal talepleri İPTAL BAŞVURU formu üzerinden yapılmalıdır.

İptal & İade Başvurusu

Önemli Notlar

İptal başvurularınız 3 iş günü içerisinde değerlendirilip, tarafınıza mail yoluyla bildirim sağlanır. 

Bizim size ne zaman geri dönüş yaptığımız değil, sizin bize ne zaman iptal başvurusunda bulunduğunuz dikkate alınmaktadır. Bu tarih paketi satın aldığınız tarihten 7 gün içerisinde olmalıdır. 7 günü geçen İptal – İade talepleri işleme alınmamaktadır. 

Hayır, iptal başvurunuz 3 iş günü içerisinde uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra gerekli bir sebep olması durumunda iptal edilir. 

Satın alım ve iptal başvuru süreci içerisinde tarafımızdan yapılan işlemlere göre iadede yapabilmekteyiz. Alan adı ve hosting alımı yapılmış ise bu hizmetlerin ücreti kesilip iade yapılır. Ek ücret ve pro hizmetler aktif edilmiş ise bu hizmetlerin de ücreti iade edilmez, kesinti sonrası iade yapılır.

Tarafımıza iletilen iptal talebiniz onaylandıktan 7 gün içerisinde ilettiğiniz IBAN numarasına EFT / Havale yöntemiyle iade yapılmaktadır. Tarafımızdan iade çıkarılıp, dekont sizlere iletilir. Hesabınıza ücretin yansıması ise bankanıza ve bankanın işlem hızına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Evet, Ücret iadesi henüz yapılmadan tekrar aynı hizmeti devam ettirebilirsiniz.

İptal başvurunuz değerlendirilip, uygun görüldüğü taktirde tarafınıza mail yoluyla bildirim yapıyoruz. Bu bildirim kapsamında sizden ücret iadesi için banka hesap bilgisi mail olarak talep edilir. Akabinde ilettiğiniz hesaba ücret iadesi yapılır.

Scroll To Top
  • Menu
  • Kategoriler
Kapat
Home

Sepetiniz 0

Kapat
No products in the cart.
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -