Hemen Tasarım hazır web site sistemleri, Hemen Tasarım Web Site Çözümleri olarak yenilendi.

Alt yapı, sunucu, içerik ve konseptimizi tamamen yeniledik. Daha güçlü sunucu, alt yapı ve sistemlere geçiş yaptık. Hazır web site sistem konseptinden genel web site çözüm konseptine geçiş yaptık. Bir web sitenin yapımından geliştirilmesi sürecine kadar kapsamlı her alanda hizmet vermeye başladık. Web sitenin ihtiyacı olan SEO hizmetini, SEO kapsamında makale, içerik, çeviri, görsel optimize ve ürün girdi işlemlerini yaparak gelişime devam ediyoruz. Sosyal medya yönetimi ve firma danışmanlığı ile web sitenin gelişimine ek katkı sağlıyoruz.

WordPress , Wix, uCoz vb. hazır içerik yönetim sistemleri ile beraber yerli özel yazılımların da kullanım ve geliştirilmesine destek oluyor, bu kapsamda web site hizmetleri sunuyoruz.

Ekibimiz Büyüdü

İki kişilik dev ekibimizle çıktığımız yolculuğumuzda bizlere yeni ekip arkadaşları da katıldı ve artık kocaman bir aile, dev bir ekip ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekibimize 1 Grafik tasarımcı, 2 Ürün ve içerik kontrol, üretim uzmanı, 1 SEO uzmanı, 1 Metin içerik üreticisi ve yazar, 1 yazılımcı dahil oldu. Referanslarımız da her geçen gün bizimle beraber çoğalmaya ve büyümeye devam ediyor. Henüz 1 yıl olmamasına rağmen kapsamlı ve olumlu sonuçlar elde etmeyi başardık. Bizimle beraber bu alanda hizmet veren ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Henüz yeni bir fidan gibi diktiğimiz “Abonelik Hizmeti” ile de yeni bir başlangıca daha imza atıyor, akabinde ortaklık sistemimizi de devreye alıyoruz.

Bir Cevap Yazın

İçindekiler

5/5

Kategoriler

Shopping Cart
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -
%d blogcu bunu beğendi: