Fiyat Teklifi Al

Hemen Tasarım

Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki teklif formumuzu doldurarak ürün, hizmet ve paketlerimiz hakkında özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Talebinize istinaden fiyat teklifimiz 3 iş günü içerisinde mail olarak sizlere iletilecektir. 

Fiyat teklifimizi en az 3 iş günü içerisinde hazırlayıp mail olarak sizlere ileteceğiz. İletilecek teklif işlemi ücretsizdir.
Fiyat teklimiz onaylanıp ödeme yapıldıktan sonra süreç başlatılır. Fiyat tekliflerimizin geçerlilik süresi 3 gündür. Sonrasında iletilen onaylar geçerli olmayacaktır.

Teklif Formu ve Süreci Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde sunulan hazır web site paketlerinin dışında size özel bir web site paketi hazırlamamız, özel web site çözümleri sunmamız için oluşturulmuş bir hizmettir. Belirteceğiniz özellik ve talepleriniz doğrultusunda özel bir paket verisi hazırlanır ve mail olarak fiyat bilgisi ile sunulur. 

İlettiğiniz bilgiler ışığında taslak bir paket hazırlanıp sunulur. Tüm veri ve fiyat bilgisi PDF formatlı belge ekinde mail olarak size iletilir. Bu belge haricinde gere duyulmadıkça (Ek talep edilmedikçe) demo sayfa ve ara yüz paylaşılmaz.

Fiyat teklifi almak için herhangi bir sınır yoktur. Aynı mail ve müşterimiz en fazla 2 defa ücretsiz fiyat teklifi alabilir. Eğer bu tekliflerden birini satın alırsa tekrar 2 defa daha teklif alma hakkına sahiptir. Herhangi bir fiyat teklifi onaylanmadığında 3. ve üzeri fiyat teklifleri ücrete tabidir. Ek fiyat teklifi almak için standart ücretimiz 26 TL’dir.

Hayır değilsiniz. Size ilettiğimiz fiyat teklifimiz 3 gün geçerlidir. Akabinde sıfırlanacaktır. Hiç bir satın alım işlemi gerçekleştirmeden aynı mail ve müşteri hesabından ÜCRETSİZ 2 defa fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Evet, koyabilirsiniz. Bayimiz olarak ayrıca indirim hakkına ve ek avantajlara sahip olabileceğinizi da hatırlatmak isteriz. Bayimiz olmadan da fiyat teklifi verebilir, kendi müşterilerinize istediğiniz tutarda pazarlama yapabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz. Bize ilettiğiniz fiyat teklif formundaki mail adresinizden bize mail atmanız yeterlidir. 

Scroll To Top
  • Menu
  • Kategoriler
Kapat
Home

Sepetiniz 0

Kapat
No products in the cart.
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -