İnternet üzerinden kurulan haber platformları illaki tarafsız olmak zorunda değil. Zaten tarafsız haber ve paylaşım platformuna da rastlamak çok mümkün görünmüyor. Müslüman insanlar veya Müslümanlığı merak edenler için Bidunyahaber.org ilgi çekici bilgi ve içeriklere ulaşım imkânı sağlıyor. İslam dünyasının yakından takip ettiği gelişmeleri öğrenmek için sadece birkaç dakika ayırıp insanlar bu bahsettiğimiz platformu takip etmekteler. Bu sitenin imkân olarak sunduğu ve ziyaretçileri ile paylaştığı;

  • İslam içerikli konular
  • Güncel haberler
  • Sosyal içerikler
  • Eğitim faaliyetleri
  • Kültür-sanat-tarih etkinlikleri

Siteyi takip eden insanların bilgilendirilmesi ve entelektüel bir kimlik kazanmasına yardımcı olmuştur. Bilim ve sanat paylaşımları burada yoğun ilgi görmektedir. İslam tarihi konusundaki paylaşımlar ise geçmişi daha iyi anlamak ve geleceğe bu perspektiften bakmak için ziyaretçilere önemli avantajlar sağlamıştır.

Bidunyahaber.org Kuruluş Amacı Nedir?

Kuruluş amacı kutuplaşmış insanları bir araya getirmek olan Bidunyahaber.org hoşgörü ve sevgi ekseninde paylaşımlar yapıyor. Editörlerin amacı İslam ile bilim ve İslam ile sevgi bağlantılarını ortaya çıkarmak olarak görünüyor. Toplum olarak kültürümüz ve inancımız hakkında bilgiler edinmek istiyorsak internet üzerinden doğru bilgilere ulaşmak gerekir. Burada doğru bilgilerin kaynağı olan site, güncel ve ilgi çekici haberler ile bağlı olduğu dürüst yayıncılık ilkesini savunmaya devam ediyor.

Bi Dunya Haber

Aslında üst paragrafta yaptığımız açıklama bu konuda kişisel fikrimizdir. Site hakkında araştırma yapar ve yayınlanan içerikleri okuyup incelerseniz bizim gibi düşünme ihtimaliniz yüksektir. Kutuplara ayrılmış bir dünyada denge sağlayıcı faaliyetler herkes tarafından desteklenmelidir. Barış ve huzur içinde yaşamak için buna hepimizin ihtiyacı var.

Bidunyahaber.org İle Tüm Dünya Müslümanlarını Takip Edin

İslam kardeşlik dinidir ve sebepsiz yere bir Müslüman karşısındaki insanı asla olumsuz yargılamamalıdır. Yaradılanı sevmemiz için çok fazla sebep var. Her zaman insanlara sevgi ile yaklaşmak ve empati ile çözüm bulmak gerekir. Sitede birkaç içeriği inceledikten sonra sitenin ve editörlerin iyi niyet taşıdığını ve İslam’ı sevdirmek için sorumluluk aldığını düşünebiliriz.

Bilim, fen ve insanlık paylaşımları bugün önemli değerlerimizdir. Bu değerlere sahip çıkmak için bilgi ve destek sağlayacak Bidunyahaber.org oluşturduğu güncel içeriklerle size bu konuda katkı sağlayabilir.

Bir Cevap Yazın

İçindekiler

5/5

Kategoriler

Shopping Cart
Sohbeti Başlat
Destek mi gerekli?
Hoş Geldiniz,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
- Hemen Tasarım -
%d blogcu bunu beğendi: